EVY TECHNOLOGY

OCHRONA PRZCIWSŁONECZNA

Opatentowana formuła Evy zapewnia doskonałą ochronę przed słońcem i ma kilka unikalnych właściwości. Produkty działają równie dobrze na twarz, ciało i włosy. Nadają się do makijażu, szybko wysychają, nie pozostawiają połysku i smug, nie zatykają porów, nie pozostawiają białego filmu, są bezzapachowe i wolne od parabenów. Pianka rozprowadza się po wierzchniej warstwie skóry, zamiast osadzać się na jej powierzchni jak zwykły krem ​​przeciwsłoneczny. Dlatego zapewnia bardzo długotrwałą ochronę przed promieniami UVA i UVB i jest polecany przez dermatologów. Dostępny w mocach SPF 10, SPF 20 i SPF 30 oraz jako nawilżający krem ​​po opalaniu.

B

eauty of Senses – bądźmy świadomi swojego piękna –  zostało stworzone na Wasze potrzeby. W swoim asortymencie posiadam bardzo mocno wyselekcjonowane firmy które mają za zadaniem zadbać o jakość naszego życia.

Marka zanim zostanie oddana do sprzedaży jest testowana na mnie jak i wśród znajomych.Chcę aby klient zawsze był usatysfakcjonowany i miał produkt który spełnia oczekiwania.

Podchodzę do Was bardzo holistycznie – dbam wewnętrznie i zewnętrznie 🙂

Zapraszam, Aga