Innowacyjna pielęgnacja skóry od wewnątrz – kwas hialuronowy do picia HYALURON DRINK.

Skóra starzeje się tak samo jak cały organizm, a z biegiem lat potrzebuje coraz większego odżywienia i nawilżenia. Nie każda z nas wie, że aby zachować jej piękno, nie wystarczą kosmetyki – niezbędna jest również działanie od środka.

Główną przyczyną pogorszenia stanu skóry z upływem czasu jest spadek naturalnej zawartości kwasu hialuronowego w organizmie. To ten składnik, nazywany „eliksirem młodości”, wykazuje najsilniejszą zdolność wiązania wody, dzięki czemu cera jest jędrna, nawilżona i sprężysta. Kiedy wraz z wiekiem jego ilość stopniowo się zmniejsza, dochodzi do degeneracji tkanek, w których się znajduje – przede wszystkim skóry, ale też włosów i paznokci. Zmarszczki i przebarwienia to właśnie pierwsze objawy niedoboru kwasu hialuronowego.

Działaj od środka!

Nic dziwnego, że coraz częściej uzupełnia się jego zawartość w formie zastrzyków, tabletek czy kremów. Problem jednak w tym, że zewnętrzne stosowanie preparatów z tym składnikiem wykazuje ograniczoną skuteczność, ponieważ kwas hialuronowy nie przenika do głębszych warstw skóry. Innymi słowy, możliwości jego wykorzystania w organizmie są ograniczone.
Inaczej jest w przypadku dostarczania go do organizmu od wewnątrz. Płynny kwas hialuronowy wnika wówczas do kolejnych warstw skóry, dzięki czemu szybko, wyraźnie, a przede wszystkim trwale poprawia się jej kondycja.

Niepowtarzalna formuła

Idąc tym tropem, firma Proceanis® stworzyła unikalny, innowacyjny produkt do stosowania w formie Beauty Drinka, który przyczynia się do utrzymania prawidłowego stanu skóry, błon śluzowych, tkanek łącznych, włosów oraz paznokci. Jego podstawowym składnikiem jest właśnie płynny kwas hialuronowy oraz sok z granatu z dodatkiem witaminy C, cynku, biotyny, niacyny, potasu, wiatminy B2 oraz A, które wpływają także na funkcję układu odpornościowego, ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym oraz właściwą pigmentację włosów i skóry.

Sekret skuteczności tego produktu tkwi w nośniku, jakim są składniki odżywcze w połączeniu z dużą dawką kwasu hialuronowego w formie płynnej. To właśnie ta formuła ADVANCED BEAUTY dostarcza składniki aktywne bezpośrednio do głębszych warstw skóry, włosów, paznokci czy tkanek łącznych, zapewniając ich wysoką przyswajalność.
Jak wykazały badania, dzięki tej formule, efekty widoczne są na skórze już po kilku tygodniach stosowania.

Holistyczne wzmocnienie

Beauty Drink powstał dzięki wieloletnim doświadczeniom i badaniom firmy Proceanis®. To one umożliwiły opracowanie unikalnej formuły Advanced Beauty Formula, która została opatentowana. Łączenie Hyaluron Drink z żywnością to najlepsza i najskuteczniejsza forma uzupełnienia kwasu hialuronowego w organizmie, a przy okazji uzupełniamy składniki odżywcze potrzebne nam do zachowania zdrowej skóry i organizmu. Dbanie o siebie to dbanie konsekwentnie, każdego dnia małymi krokami.

Piękno jest w Tobie, wystarczy o nie zadbać!

 

~Aga 🙂